Ogłoszenia duszpasterskie - XXX Niedziela Zwykła

29 października 2022r. Odsłon: 783

Niedziela, 23. października 2022 r.

1. Trwają w naszej parafii katechezy dla dorosłych i młodzieży. Słuchając Słowa Bożego możemy doświadczyć wydarzenia, poprzez które Duch Święty przychodzi do nas i przekonuje, że Bóg przebacza nam grzechy i miłuje grzesznika. To zaś doświadczenie jest naprawdę głęboką potrzebą każdego z nas. Dlatego wszystkich serdecznie zapraszamy na te katechezy, które w tym tygodniu będą głoszone we wtorek i czwartek o godz. 19.00.
  2. Od poniedziałku do piątku, od godz. 17.00 do Mszy świętej wieczornej, zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu. W tym czasie sprawujemy sakrament pokuty i pojednania.
  3. Na nabożeństwa różańcowe zapraszamy zaś codziennie o godz. 17.30, a dzieci na ich modlitwę różańcem we wtorek, środę i czwartek o godz. 17.00.
  4. Przed nami miesiąc listopad, podczas którego w specjalnym nabożeństwie Wypominek prosić będziemy o miłosierdzie Boże dla naszych zmarłych. Karty wypominkowe, na których prosimy wypisać imiona zmarłych w mianowniku, drukowanymi literami, są rozłożone na stole przy wyjściu z kościoła. Koperty z wypełnionymi kartami wypominkowymi prosimy składać podczas Mszy świętych na tacę lub w zakrystii.
  5. W sobotę o godz. 19.00 w naszym kościele odbędzie się koncert Magnificat. Muzyczne spotkania z Maryją. Serdecznie zapraszamy.
  6. Polecamy prasę katolicką. W zakrystii są do nabycia Niedziela i Gość Niedzielny.
  7. Bóg zapłać wszystkim Dobroczyńcom za składane ofiary na potrzeby naszej parafii.