Dzień powszedni albo wspomnienie św. Jana Kapistrana, prezbitera albo wspomnienie św. Józefa Bilczewskiego, biskupa
23 października 2024

Ogłoszenia duszpasterskie - XXII Niedziela w ciągu Roku

31 sierpnia Odsłon: 968

Niedziela, 1 września 2024 r.

1. Od poniedziałku do piątku zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 do wieczornej Mszy świętej. W tym czasie sprawujemy sakrament pokuty i pojednania.
  2. W środę, po wieczornej Mszy świętej, w salce parafialnej rozpocznie się adoracja Najświętszego Sakramentu w ramach dobowego Jerycha Różańcowego. Serdecznie zapraszamy do włączenia się w tę adorację, która potrwa do czwartkowej wieczornej Mszy świętej.
  3. W tym tygodniu przypada też pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek i piątek będziemy modlić się za powołanych oraz o nowe, liczne i święte powołania, szczególnie spośród naszej parafii, a także wynagradzać Sercu Pana Jezusa za popełnione przez nas grzechy w czasie specjalnych nabożeństw o godz. 17.30. W sobotę zaś nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi rozpocznie się o godz. 17.00.
  4. W przyszłą niedzielę, z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego, podczas Mszy świętej o godz. 11.30 pobłogosławimy tornistry i przybory szkolne dzieciom, które rozpoczęły czas edukacji szkolnej. Po tej Mszy świętej odbędzie się także spotkanie z rodzicami, którzy chcą, aby ich dzieci przystąpiły w tym roku szkolnym do Komunii świętej w naszej parafii.
  5. Z kolei w środę przyszłego tygodnia, tj. 11 września br., po wieczornej Mszy świętej, odbędzie się spotkanie przedpielgrzymkowe. Zapraszamy wszystkich, którzy już się zgłosili a zarazem tych, którzy chcieliby pojechać. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc.
  6. Polecamy prasę katolicką. W zakrystii są do nabycia Niedziela i Gość Niedzielny.
  7. Składamy też serdeczne podziękowania Bóg zapłać Wszystkim Dobroczyńcom za ofiary złożone na potrzeby naszej parafii.