Dzień Powszedni albo wspomnienie św. Zygmunta Gorazdowskiego, prezbitera
26 czerwca 2024

Ogłoszenia duszpasterskie - XI Niedziela w ciagu Roku

ponad tydzień temu, 2024-06-15 Odsłon: 181

Niedziela, 16 czerwca 2024 r.

1. Dziś, po każdej Mszy świętej, zbieramy ofiary do puszek przeznaczone na wsparcie działań edukacyjnych prowadzonych przez Wydział Teologiczny Uniwersytetu Szczecińskiego, gdzie kształcą się klerycy naszego Arcybiskupiego Wyższego Seminarium Duchownego. Przypominamy też, że za tydzień będziemy wspierać ofiarami organizowane przez Caritas Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej kolonie wakacyjne. Dziękujemy Wszystkim, którzy zechcą wesprzeć te dzieła.
  2. Od poniedziałku do piątku zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00. W tym też czasie sprawujemy sakrament pokuty i pojednania. Na nabożeństwa czerwcowe zapraszamy codziennie o godz. 17.30.
  3. W ramach obchodów Jubileuszu 900-lecia Pomorskiej Misji św. Ottona z Bambergu, w poniedziałek, 1 lipca br., w dzień wspomnienia św. Ottona, będziemy przeżywali Archidiecezjalny Dzień Ottonowy. Z tej okazji wierni z naszego dekanatu są zaproszeni do udziału w uroczystej Mszy świętej, sprawowanej w tym dniu, w bazylice katedralnej o godz. 18.00.
  4. Informujemy, że w dniach od 1 do 7 lipca br. organizowana jest XXXIII Szczecińska Rowerowa Pielgrzymka na Jasną Górę. Zapisy trwają do 28 czerwca br. na stronie: www.szczecinska- rowerowa.pl.
  5. Polecamy prasę katolicką. W zakrystii są do nabycia Niedziela i Gość Niedzielny.
  6. Składamy serdeczne podziękowania Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby naszej parafii.