WAKACJE W GÓRACH KOLONIA W ZIEMI KŁODZKIEJ

04 marca 2023r. Odsłon: 1253

WAKACJE W GÓRACH KOLONIA W ZIEMI KŁODZKIEJ - w programie:

• wycieczki górskie (Czarna Góra, Śnieżnik, Igliczna, Żmijowiec)
  • odwiedziny Sanktuarium Matki Bożej Śnieżnej
  • plażowanie i wypoczynek nad Zalewem w Starej Morawie
  • dyskoteka (karaoke, zabawa przy Waszych ulubionych kawałkach)
  • zwiedzanie Kłodzka i Twierdzy Kłodzkiej
  • zajęcia integracyjne, gry i zabawy
  • relaks i odrobina błogiego lenistwa
  • zajęcia sportowe (siatkówka, piłka nożna, dwa ognie)
  • modlitwa i msza święta

TERMIN: 23.06 - 01.07.2023

CENA: 1250 PLN

ZAKWATEROWANIE: Pensjonat "BOLKO", Bolesławów 11

ORGANIZATOR: ks. Tomasz Pieczyński, Parafia Bożego Ciała w Szczecinie: tmpieczynski@gmail.com, tel. 539 993 431

CENA OBEJMUJE: zakwaterowanie w pokojach 4-6 osobowych, 3 posiłki dziennie, przejazd, ubezpieczenie, realizację programu, opiekę kadry pedagogicznej, bilet wstępu do Twierdzy Kłodzkiej, na strzeżone kąpielisko w Starej Morawie.

Zalecenia organizatora: uczestnik posiada ważną legitymację szkolną; buty sportowe, skarpety okrywające kostkę (nie "stopki"!), nakrycie głowy, strój kąpielowy, ręcznik, przybory toaletowe, plecak na wycieczki, polar i kurtkę nieprzemakalną; DROBNE kieszonkowe, przedmioty wartościowe Uczestnicy zabierają na własną odpowiedzialność; możliwość korzystania z telefonu komórkowego tylko w ciągu dnia (od 22.00 do końca śniadania - w depozycie u wychowawcy); kolonia jest zgłoszona do Kuratorium Oświaty i znajduje się w bazie danych wypoczynku MEN; szczegóły wyjazdu (dot. zbiórki, godziny odjazdu - w godzinach późnowieczornych 23.06 i powrotu wieczorem 01.07) zostaną podane po uaktualnieniu rozkładu jazdy PKP.