Bóg znalazł mnie na ulicy

15 marca 2014r. Odsłon: 2158

Wstrząsające świadectwo nawróconego alkoholika.Henryk Krzosek –kiedyś bezdomny alkoholik, były więzień, człowiek, którego – jak sam mówi – Pan Bóg znalazł na ulicy. Dziś Henryk zabiega o to, by jego doświadczenie Boga mogło stać się udziałem innych. Robi to jako prowadzący katechezy, współautor telewizyjnego Słowa na niedzielę, a także jako bohater tej książki. Książki o przemianie i nadziei, o wysiłku i łasce.

Pan Henryk Krzosek, osoba bardzo dobrze znana w naszej parafii. Od kilku już lat prowadzi w naszej wspólnocie, cieszące się dużą ilością słuchaczy, poniedziałkowe katechezy dla młodzieży i dorosłych. Osoba, która w przystepny i wspaniały sposób dzieli się własną wiarą.

Znany z ekranów telewizyjnych, dzinnikarz Krzysztof Ziemiec, tak pisze o tej książce: Sukcesem jest przejść przez życie bez zbytniego poobijania się po drodze. Ale naprawdę wielkim sukcesem jest wyjście z samego dna, gdzie smród rynsztoka jest codzeinnością, i znalezienie w sobie tyle siły, aby zacząć Nowe Życie. Ta sztuka udała się bohaterowi książki. Zachęcamy do zakupu tej niesamowitej książki-świadectwa nawrócenia.

Książkę można zakupić w zakrystii po Mszach Świętych.

Książka została wydana nakładem wydawnictwa Znak. Dostępna również w księgarni internetowej: www.znak.com.pl.