XXIII Tydzień zwykły
8 września 2024

Ogłoszenia duszpasterskie - XII Niedziela w ciągu Roku

22 czerwca Odsłon: 1016

Niedziela, 23 czerwca 2024 r.

1. Dziś, po każdej Mszy świętej, zbieramy ofiary do puszek przeznaczone na wsparcie organizowanych przez Caritas Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej kolonii wakacyjnych. Dziękujemy Wszystkim, którzy zechcą wesprzeć to dzieło.
  2. Od poniedziałku do piątku zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00. W tym też czasie sprawujemy sakrament pokuty i pojednania. Na nabożeństwa czerwcowe zapraszamy codziennie o godz. 17.30.
  3. W piątek będziemy przeżywali 52 rocznicę ustanowienia przez papieża św. Pawła VI Diecezji Szczecińsko-Kamieńskiej. W tym dniu jesteśmy zaproszeni do udziału w dziękczynnej Mszy świętej, sprawowanej w katedrze o godz. 18.00.
  4. Przypominamy, że w poniedziałek, 1 lipca br., w dzień wspomnienia św. Ottona, w ramach obchodów Jubileuszu 900-lecia Pomorskiej Misji św. Ottona z Bambergu, będziemy przeżywali Archidiecezjalny Dzień Ottonowy. Z tego tytułu jesteśmy zaproszeni do udziału w uroczystej Mszy świętej, sprawowanej w tym dniu, w bazylice katedralnej o godz. 18.00.
  5. Informujemy, że w dniach od 1 do 7 lipca br. organizowana jest XXXIII Szczecińska Rowerowa Pielgrzymka na Jasną Górę. Zapisy trwają do 28 czerwca br. na stronie: www.szczecinska- rowerowa.pl.
  6. Polecamy prasę katolicką. W zakrystii są do nabycia Niedziela i Gość Niedzielny, a także przygotowany przez redakcję Niedzieli specjalny Magazyn.
  7. Składamy serdeczne podziękowania Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby naszej parafii.