Dzień Powszedni albo wspomnienie św. Józefa, rzemieślnika
1 maja 2024

Ogłoszenia duszpasterskie - IV Niedziela Adwentu

23 grudnia 2023r. Odsłon: 1534

Niedziela, 24 grudnia 2023 r.

1. Przeżywamy IV niedzielę Adwentu, ale już wieczorem będziemy obchodzić Wigilię Bożego Narodzenia. Przypominamy, że z tego tytułu nie będzie w naszym kościele Mszy świętych o godz. 13.00 i 18.00. Z kolei na Pasterki zapraszamy o godz. 22.00 i 24.00.
  2. Jutro przypada uroczystość Bożego Narodzenia, a we wtorek święto św. Szczepana, pierwszego męczennika. Msze święte w tych dniach będą zasadniczo sprawowane jak w niedzielę, z jednym wyjątkiem – w uroczystość Bożego Narodzenia nie będzie Mszy świętej o godz. 7.00, a w święto św. Szczepana o godz. 13.00. W przyszłą zaś niedzielę będziemy obchodzić święto Świętej Rodziny.
  3. W tym tygodniu na adorację Najświętszego Sakramentu zapraszamy od środy do piątku, od godz. 17.00 do Mszy świętej wieczornej.
  4. Od czwartku rozpoczynamy odwiedziny naszych Parafian, którzy zaprosili nas na modlitwę i błogosławieństwo ich domów. Będziemy to czynić w dni powszednie od godz. 16.00, a w soboty i niedziele od godz. 15.00, według wskazanych na poszczególne dni ulic. W tym tygodniu odwiedzimy w czwartek parafian mieszkających przy ul. Cyryla i Metodego, w piątek przy ul. Bronisławy i św. Marcina a w sobotę przy ul. Cegielskiego, Gdyńskiej i Rynkowej.
  5. W okresie ferii zimowych organizujemy zimowisko w Kotlinie Kłodzkiej dla dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych. Dla zainteresowanych szczegółowe informacje znajdują się na tablicy ogłoszeń i stronie internetowej parafii.
  6. Polecamy prasę katolicką. W zakrystii są do nabycia Gość Niedzielny, Niedziela i Magazyn przygotowany przez redakcję Niedzieli o tematyce Bożonarodzeniowej.
  7. Składamy serdeczne podziękowania Bóg zapłać wszystkim Dobroczyńcom za ofiary złożone na potrzeby naszej parafii.