Triduum Paschalne

Ogłoszenia duszpasterskie na XIII Niedzielę Zwykłą

29 czerwca 2013r. Odsłon: 1378
  1. Dziś ostatnie w tym roku Nabożeństwo czerwcowe, o godz. 17.3o.
  1. Przy wyjściu z kościoła zbierane są dziś, przez członków parafialnego Zespołu Caritas, ofiary pieniężne, które pomogą w zorganizowaniu wyjazdowych wakacji dla dzieci z ubogich rodzin.
  1. W dalszej mierze prowadzone są prace inwestycyjne w naszej parafii. W tym tygodniu został wykonany wykop pod budowę dzwonnicy. Natomiast w przedsionku kościoła powieszony został nowy krzyż wykonany przez p. Mikołaja Jerczyńskiego. Poświęcenie tego krucyfiksu nastąpi dzisiaj, podczas Mszy Świętej o godz. 10.oo.
  1. Serdecznie zapraszamy do włączenia się w adorację Najświętszego Sakramentu, podczas dobowego Jerycha Różańcowego. W naszej parafii rozpocznie się ona w czwartek (4 lipca), po wieczornej Eucharystii i potrwa do piątku (5 lipca) do godziny 19.oo.
  1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Ze względu na rozpoczęte wakacje i okres urlopowy odwiedzin u chorych z posługą sakramentalną w tych miesiącach nie będzie. Gdyby zachodziła potrzeba odwiedzenia chorych, prosimy o kontakt telefoniczny.
  1. W zakrystii do nabycia prasa katolicka: Niedziela, W mojej rodzinie oraz Gość Niedzielny.
  1.  Dzieciom, młodzieży i dorosłym rozpoczynającym czas urlopów i wakacji życzymy bezpiecznych wyjazdów, pięknej pogody oraz udanego odpoczynku.