Ogłoszenia duszpasterskie na XV Niedzielę Zwykłą

13 lipca 2013r. Odsłon: 1474
  1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:
  • W poniedziałek – św. Bonawentury, wspomnienie
  • We wtorek – Matki Bożej z Góry Karmel, wspomnienie
  • W sobotę – bł. Czesława, wspomnienie

1. Dziś II Niedziela miesiąca, ofiary składane na tacę, w całości przeznaczone są na prowadzone inwestycje w naszej parafii. W tym tygodniu zaczęto wylewać już fundamenty pod nową dzwonnicę. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne podziękowania.
  1. W dniach 26-29 września br., organizowana jest pielgrzymka szlakiem sanktuariów Maryjnych wraz z udziałem w archidiecezjalnej pielgrzymce szczecińsko-kamieńskiej do Częstochowy połączona ze zwiedzaniem Pragi. Szczegółowe informacje na ulotkach oraz
    u ks. Piotra Szatkowskiego.

1. W zakrystii do nabycia prasa katolicka: Niedziela, W mojej rodzinie oraz Gość Niedzielny. Do Gościa Niedzielnego dołączona jest dziś nowa encyklika Lumen fidei (Światło Wiary) papieża Franciszka.
  1.  Wszystkim Parafianom oraz odwiedzającym naszą świątynię, życzymy udanego wakacyjnego odpoczynku oraz wsparcia świętych patronów.