Dzień Powszedni albo wspomnienie św. Fidelisa z Sigmaringen, prezbitera i męczennika, albo św. Jerzego, męczennika
24 kwietnia 2024

Ogłoszenia duszpasterskie na XI Niedzielę Zwykłą

15 czerwca 2013r. Odsłon: 1397
  1. Dziś po Mszach Świętych zbieramy podpisy pod petycją o zmianę ustawy o planowaniu rodziny, ochronie płodu ludzkiego i warunkach dopuszczalności przerywania ciąży. Jako katolicy nie możemy obojętnie przechodzić obok tych problemów. Zachęcamy do wsparcia własnym podpisem tego projektu. Niech to będzie nasze wyznanie wiary.
  1. Również dziś lektorzy naszej parafii po Mszach Świętych, zbierać będą datki na ich wyjazd wakacyjny. Również zachęcamy do wsparcia ich inicjatywy.
  1. Zapraszamy na Nabożeństwa czerwcowe, codziennie o godz. 17.3o.
  1. W zakrystii do nabycia prasa katolicka: Niedziela oraz Gość Niedzielny.
  1. Tym z pośród naszych parafian, którzy w tym tygodniu obchodzić będą ważne życiowe rocznice oraz dzień swoich imienin, składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa.