Święto św. Marka, ewangelisty
25 kwietnia 2024

Ogłoszenia duszpasterskie IX Niedziela Zwykła

01 czerwca 2013r. Odsłon: 1439
  • Dziś z inicjatywy papieża Franciszka, wraz z całym Kościołem na świecie, pragniemy adorować Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie. Adoracja będzie trwała od godz. 17.oo do 18.oo. Papież Franciszek będzie uczestniczył w adoracji w Bazylice św. Piotra. My zapraszamy wszystkich parafian do naszej świątyni.
  • Dzisiaj też VI Dzień Dziękczynienia. Po każdej Mszy zbiórka do puszek przeznaczona na Świątynię Opatrzności.
  • Także dzisiaj, pierwsza niedziela miesiąca, o godz. 8.oo wystawienie Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic Żywego Różańca. Intencja Apostolstwa Modlitwy, ogólna: Aby przeważała wśród ludów kultura dialogu, słuchania i wzajemnego poszanowania.
  • Jutro w poniedziałek, o godz. 18.45 w domu parafialnym, kolejna katecheza biblijna dla młodzieży i dorosłych z cykl z „ Postacie biblijne – drogowskazy wiary”.
  • Dobowe Jerycho Różańcowe rozpocznie się we wtorek o godz. 19.oo i potrwa do środy do godz. 19.oo. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  • Nabożeństwo czerwcowe wraz z procesja wokół świątyni, codziennie o godz. 17.3o.
  • Błogosławieństwo wianków i ziół w czwartek po Mszy św. o godz. 18.oo.
  • W tym tygodniu pierwszy czwartek i piątek miesiąca. W piątek spowiedź od godz. 17.oo. W tym dniu uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  • Biblioteka parafialna czynna w niedzielę od  10.30 – 13.00.
  • Solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia wielu łask Bożych i opieki Matki Najświętszej.