Święto św. Marka, ewangelisty
25 kwietnia 2024

22 czerwca 2013r. Odsłon: 1280
  1. W tym tygodniu wspominamy:
  • W poniedziałekNarodzenie św. Jana Chrzciciela, uroczystość.
    Dzień imienin bp. Jana Gałeckiego, pamiętajmy w modlitwach o czcigodnym Jubilacie.
  • W sobotęŚwiętych Piotra i Pawła, uroczystość.

Pamiętajmy w modlitwach o Ojcu Świętym Franciszku.

1. Dziś przypada Dzień Ojca. Wszystkim ojcom składamy najserdeczniejsze życzenia oraz zapewniamy o modlitwie w waszych intencjach.
  1. Także dziś, młodzież pragnąca wyjechać na Światowe Dni Młodzieży do Rio de Janeiro, na spotkanie z papieżem Franciszkiem, przy wyjściu ze świątyni zbierać będzie datki na ten cel.
  1. Z pewnością wielu z was zauważyło prace budowlane na placu przy świątyni. Informujemy że od piątku robotnicy rozpoczęli budowę dzwonnicy. Zrywane są płyty oraz drążony będzie wykop, by w przyszłym tygodniu móc zacząć wylewać fundamenty. Wszystkim Parafianom, którzy wspierają duchowo i materialnie to dzieło, wyrażamy serdeczne Bóg zapłać!
  1. W poniedziałek (24 czerwca) o godz. 18.45, kolejna katecheza dla młodzieży i dorosłych z cyklu: Postaci biblijne, drogowskazy życia. Zapraszamy!
  1. W piątek (28 czerwca) zakończenie roku szkolno-katechetycznego, zapraszamy na Mszę Świętą dziękczynną o godz. 8.oo, dzieci, młodzież, dyrekcję, nauczycieli oraz pracowników szkół.
  1. W sobotę (29 czerwca), zapraszamy na spływ kajakowy do Dziewoklicza. Wyjazd z przed świątyni o godz. 9.3o. Szczegółowe informacje u ks. Adama.
  1. Nabożeństwa czerwcowe, codziennie o godz. 17.3o.
  1. W zakrystii do nabycia prasa katolicka: Niedziela oraz Gość Niedzielny.
  1.  Wszystkim Parafianom życzymy dobrej niedzieli oraz rozpoczynającego się tygodnia.