26 kwietnia 2024

Ogłoszenia parafialne na X Niedzielę Zwykłą

08 czerwca 2013r. Odsłon: 1371
  1. Dziś w naszej parafii gościmy p. Tomasza Rylskiego, przedstawiciela organizacji Open doors (Otwarte drzwi). Dzieli się on własnym świadectwem dotyczącym prześladowań chrześcijan na świecie.
  1. Dziś również II Niedziela miesiąca, taca przeznaczona jest na inwestycje w naszej parafii. Dziękujemy wszystkim za wsparcie i pomoc.
  1. Zapraszamy na Nabożeństwa czerwcowe, codziennie o godz. 17.3o.
  1. W poniedziałek (10 czerwca), o godz. 18.45, kolejna katecheza p. Henryka Krzoska pt.: Postacie biblijne, drogowskazy życia. Serdecznie zapraszamy.
  1. Spotkanie dla chłopców z klas II Gimnazjum, przygotowujących się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania, odbędzie się w czwartek (13 czerwca), o godz. 17.3o.
  1. W sobotę (15 czerwca), w Seminarium Duchownym przy ulicy Pawła VI, o godz. 10.oo, Mszą Świętą rozpocznie się Dzień Otwartej Bramy. Odwiedzających czekają liczne atrakcje: koncert zespołu Clerboyz, loteria fantowa, zwiedzanie gmachu Seminarium i wiele innych. W imieniu przełożonych i kleryków serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tym wydarzeniu.
  1. Również w sobotę (15 czerwca), o godz. 10.oo, na Polanie miodowej przy Jeziorze Głębokim, odbędzie się ognisko, dla dzieci pierwszokomunijnych, rocznicowych i ich rodziców. Zapraszamy!
  1. Zapraszamy do włączania się w śpiew liturgiczny poprzez przynależność do Scholii parafialnej. Spotkania scholii odbywają się w czwartki w domu parafialnym, po wieczornej Eucharystii.
  1. Informujemy, iż Niepubliczne Przedszkole Arka Noego, ogłasza nabór na nowy rok dla przedszkolaków. Szczegóły na plakatach na tablicy ogłoszeń.
  1. W zakrystii do nabycia prasa katolicka: Niedziela oraz Gość Niedzielny. Do tego wydania Gościa dołączona jest płyta DVD z krótkimi filmowymi katechezami.
  1. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia.