26 kwietnia 2024

Ogłoszenia duszpasterskie na III Niedzielę Zwykłą

26 stycznia 2013r. Odsłon: 1683
  1.     Wszystkim Parafianom dziękujemy za podejmowanie kapłanów oraz wszelką gościnność w waszych domach podczas tegorocznych odwiedzin duszpasterskich.
  2. Młodzież i dorosłych zapraszamy na katechezy głoszone przez Wspólnotę Neokatechumenatu. Odbywać się one będą we wtorki i piątki, o godz. 18.45.
  3. W sobotę, 2 lutego – święto Ofiarowania Pańskiego, zwane tradycyjnie świętem Matki Bożej Gromnicznej. Tego dnia podczas Mszy św. błogosławić będziemy świece.
    Od 1997 r., z ustanowienia Jana Pawła II, święto to obchodzone jest także jako » Światowy Dzień Życia Konsekrowanego, poświęcony modlitwie za osoby, które oddały swe życie na służbę Bogu i ludziom w zakonach, zgromadzeniach i instytutach świeckich oraz jako dziewice i wdowy konsekrowane.
  4.  W tym tygodniu przypadają pierwszy piątek i sobota miesiąca.
  5.  W naszym województwie rozpoczął się czas ferii zimowych. Pamiętajmy w modlitwie o dzieciach i młodzieży odpoczywających w tym czasie, szczególnie za naszych ministrantów wyjeżdzających na obóz narciarski.
  6. Zachęcamy do wzięcia udziału w pielgrzymce do Wilna, która planowana jest w dniach 20-25 maja br. Szczegółowe informacje na stoliku przy wyjściu z kościoła.
  7. Jak co tydzień do nabycia tygodniki Niedziela i Gość Niedzielny. Do dzisiejszego Gościa Niedzielnego dołączona jest płyta DVD z filmem pt. Ludzie Boga.
  8. Zapraszamy do odwiedzania strony internetowej naszej parafii. Można ją znaleźć pod adresem www.bozecialo.eparafia.pl. Staramy się dbać o ciągłe jej aktualizowanie oraz umieszczanie najnowszych informacji tyczących się życia naszej wspólnoty.