Ogłoszenia duszpasterskie - XX Niedziela Zwykła

13 sierpnia 2022r. Odsłon: 1164

Niedziela, 14. sierpnia 2022 r.

1. Dziś przypada druga niedziela miesiąca, w którą w sposób szczególny ofiarami wpieramy inwestycje parafialne. Składamy serdeczne podziękowanie Bóg zapłać wszystkim Dobroczyńcom i Ofiarodawcom naszej parafii. Niech dobry Bóg stokrotnie wynagradza Wam Waszą ofiarność.
  2. Jutro przeżywać będziemy uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze święte w tym dniu będą sprawowane w naszym kościele jak w niedzielę w okresie wakacyjnym, czyli nie będzie Mszy świętej o godz. 13.00. Na zakończenie każdej Mszy świętej pobłogosławimy zioła i kwiaty. Przypominamy, że w uroczystość Wniebowzięcia NMP mamy obowiązek uczestnictwa we Mszy świętej.
  3. W tym tygodniu od wtorku do piątku, od godz. 17.00, zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu. W tym czasie sprawujemy sakrament pokuty i pojednania.
  4. Zachęcamy do udziału w XXX Pieszej Pielgrzymce ze Szczecina do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Myśliborzu, w dniach od 23 do 25 sierpnia br. Pielgrzymka rozpocznie się Mszą świętą o godz. 7.00 w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na os. Słonecznym w Szczecinie.
  5. Przypominamy, że w miesiącach wakacyjnych: lipcu i sierpniu, nie będzie w naszym kościele Mszy świętej niedzielnej o godz. 13.00.
  6. Polecamy prasę katolicką. W zakrystii są do nabycia Niedziela i Gość Niedzielny.
  7. Wyjeżdżającym drogim Parafianom oraz odwiedzającym nas miłym Gościom życzymy dobrego, zdrowego wypoczynku.