Uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski
3 maja 2024

Ogłoszenia duszpasterskie - XXII Niedziela Zwykła

04 września 2023r. Odsłon: 1694

Niedziela, 3 września 2023 r.

1. Od poniedziałku do piątku zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 do wieczornej Mszy świętej. W tym czasie sprawujemy sakrament pokuty i pojednania.
  2. W poniedziałek, po wieczornej Mszy świętej, w salce parafialnej rozpocznie się adoracja Najświętszego Sakramentu w ramach dobowego Jerycha Różańcowego. Serdecznie zapraszamy do włączenia się w tę adorację, która potrwa do wtorkowej wieczornej Mszy świętej.
  3. W tym tygodniu przeżywać będziemy pierwszy czwartek miesiąca. Związane z tym dniem nabożeństwo za powołanych i o nowe powołania, szczególnie spośród młodych naszej parafii, odbędzie się o godz. 17.30.
  4. W sobotę dzieci z rodzicami są zaproszeni do udziału w V Archidiecezjalnej Pielgrzymce Dzieci do Sanktuarium Dzieci Fatimskich na osiedlu Kasztanowym w Szczecinie. Uroczysta Msza święta będzie sprawowana o godz. 10.00, po której nastąpi spotkanie integracyjne na placu przykościelnym.
  5. Z kolei w przyszłą niedzielę, z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego, podczas Mszy świętej o godz. 11.30 pobłogosławimy dzieciom, które rozpoczęły czas edukacji szkolnej, tornistry i przybory szkolne. Po tej Mszy świętej odbędzie się także spotkanie z rodzicami, którzy chcą, aby ich dzieci przystąpiły w tym roku szkolnym do Komunii świętej w naszej parafii.
  6. Polecamy prasę katolicką. W zakrystii są do nabycia Niedziela i Gość Niedzielny.
  7. Wszystkim Dobroczyńcom składamy serdeczne podziękowania Bóg zapłać za złożone ofiary na potrzeby naszej parafii.