Uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski
3 maja 2024

Ogłoszenia duszpasterskie - XII Niedziela Zwykła

24 czerwca 2023r. Odsłon: 1206

Niedziela, 25 czerwca 2023 r.

1. Dziś gościmy wśród nas ks. dr. hab. Sławomira Bukalskiego, prof. US (psychologa, biegłego sądowego), który, głosząc kazania i oferując swoją książkę pt. Miłość małżeńska w życiu świętych. Perspektywa psychologiczno-teologiczna, zechciał podzielić się owocami swej pracy na jakże ważny w obecnej chwili temat miłości małżeńskiej. Bóg zapłać. Dla chcących skorzystać z publikacji przypominamy, że jej wartość to 20 zł.
  2. Dziś także, po każdej Mszy świętej, zbieramy ofiary do puszek przeznaczone na wsparcie organizowanych przez Caritas Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej kolonii wakacyjnych. Z serca dziękujemy Ofiarodawcom, którzy zechcą wesprzeć to dzieło.
  3. Od poniedziałku do piątku zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 a o godz. 17.30 na nabożeństwa czerwcowe. Przypominamy też, że w tym czasie sprawujemy sakrament pokuty i pojednania.
  4. W środę będziemy przeżywali 51 rocznicę ustanowienia przez papieża św. Pawła VI Diecezji Szczecińsko-Kamieńskiej. Z tego tytułu jesteśmy w tym dniu zaproszeni do udziału w dziękczynnej Mszy świętej, sprawowanej pod przewodnictwem abp. Andrzeja Dzięgi w szczecińskiej katedrze o godz. 18.00.
  5. Rozpoczęliśmy czas wakacji i urlopów. Życząc wszystkim wyjeżdżającym dobrego wypoczynku, informujemy, że w miesiącach wakacyjnych, lipcu i sierpniu, nie będzie w naszym kościele Mszy świętej o godz. 13.00.
  6. Polecamy prasę katolicką. W zakrystii są do nabycia Niedziela i Gość Niedzielny.
  7. Składamy serdeczne podziękowania Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby naszej parafii.