Uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski
3 maja 2024

Ogłoszenia duszpasterskie - XI Niedziela Zwykła

17 czerwca 2023r. Odsłon: 1219

Niedziela, 18 czerwca 2023 r.

1. Dziś, po każdej Mszy świętej, zbieramy ofiary do puszek przeznaczone na wsparcie działań edukacyjnych prowadzonych przez Wydział Teologiczny Uniwersytetu Szczecińskiego, gdzie kształcą się klerycy naszego Arcybiskupiego Wyższego Seminarium Duchownego. Przypominamy też, że za tydzień zbierać będziemy ofiary na wsparcie organizowanych przez Caritas Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej kolonii wakacyjnych. Z serca dziękujemy Ofiarodawcom, którzy zechcą wesprzeć te dzieła.
  2. Również w przyszłą niedzielę będziemy gościć w naszej parafii ks. dr hab. Sławomira Bukalskiego, prof. US (psychologa, biegłego sądowego). Ksiądz profesor będzie głosił kazania podczas wszystkich Mszy świętych na temat miłości małżeńskiej. Będzie można także nabyć książkę wraz z dedykacją, pt. Miłość małżeńska w życiu świętych. Perspektywa psychologiczno-teologiczna. Wartość publikacji to 20 zł.
  3. Od poniedziałku do piątku zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00. W tym też czasie sprawujemy sakrament pokuty i pojednania. Na nabożeństwa czerwcowe zapraszamy codziennie o godz. 17.30.
  4. Informujemy, że w dniach 21-23 września br. chcemy się udać na Jasną Górę, na pielgrzymkę archidiecezjalną, odwiedzając przy tym Gniezno, Kórnik, Ląd, Gidle i Kalisz. Koszt wynosi 660 zł. Zainteresowanych odsyłamy do plakatu znajdującego się w przedsionku Kościoła i na stronie internetowej parafii. Chętnych prosimy o zapisanie się do 25 czerwca br.
  5. Polecamy prasę katolicką. W zakrystii są do nabycia Niedziela i Gość Niedzielny.
  6. Składamy także serdeczne podziękowania Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby naszej parafii.