Wspomnienie św. Floriana, męczennika
4 maja 2024

Ogłoszenia duszpasterskie VII Niedziela Zwykła

19 lutego 2022r. Odsłon: 1797

Niedziela, 20. lutego 2022 r.

1. Od poniedziałku do piątku, od godz. 17.00, zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu. W tym czasie sprawujemy sakrament pokuty i pojednania. Zachęcamy do korzystania z tego sakramentu w tym czasie.
  2. Ponawiamy zaproszenie na święcenia diakonatu, których w sobotę, o godz. 10.00 w bazylice archikatedralnej pw. św. Jakuba Apostoła w Szczecinie, udzieli bp Henryk Wejman dwóm klerykom naszego Arcybiskupiego Wyższego Seminarium Duchownego. Jeden z nich swą praktykę diakońską będzie przeżywał w naszej parafii. Zapraszając na tę uroczystość, prosimy o modlitwę za kandydatów do posługi kapłańskiej w naszej Archidiecezji.
  3. Przekazujemy również informację Katolickiej Szkoły Podstawowej im. Świętej Rodziny, znajdującej się w Szczecinie przy ul. Budziszyńskiej 2 na Pomorzanach, która zaprasza dzieci do grupy „0” i klasy 1. Jest to niewielka szkoła, która odznacza się wysokim poziomem nauczania oraz starannym wychowaniem w duchu wartości katolickich. Dodatkowe informacje znajdują się na plakacie, umieszczonym przy wyjściu z kościoła.
  4. Polecamy prasę katolicką. W zakrystii są do nabycia Niedziela i Gość Niedzielny.
  5. Bóg zapłać wszystkim Dobroczyńcom za składane ofiary na potrzeby naszej parafii.