Uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski
3 maja 2024

Ogłoszenia duszpasterskie - VI Niedziela Wielkanocna

13 maja 2023r. Odsłon: 1588

Niedziela, 14 maja 2023 r.

1. Dziś przypada druga niedziela miesiąca, w którą w sposób szczególny ofiarami wpieramy inwestycje parafialne. Wszystkim Dobroczyńcom naszej parafii składamy serdeczne podziękowanie Bóg zapłać. Niech dobry Bóg stokrotnie wynagradza Wam waszą ofiarność.
  2. Trwając w miesiącu maju, w którym wierni Kościoła katolickiego oddają cześć Najświętszej Maryi Pannie, zapraszamy na nabożeństwa majowe codziennie o godz. 17.30.
  3. Z kolei od poniedziałku do piątku, od godz. 17.00, zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu. W tym czasie sprawujemy sakrament pokuty i pojednania
  4. W czwartek, podczas Mszy świętej o godz. 18.00, młodzież naszej parafii przystąpi do sakramentu bierzmowania. Otoczmy tych młodych i ich rodziny modlitwą, aby to wydarzenie umocniło ich w wierze i jeszcze bardziej związało z Kościołem, Ciałem Chrystusa Zmartwychwstałego. W tym dniu bp Henryk Wejman rozpocznie wizytację kanoniczną w naszej parafii. Jej kontynuacja będzie miała miejsce w przyszła niedzielę, podczas Mszy świętych o godz. 8.30 i 10.00.
  5. Sanktuarium Macierzyństwa Najświętszej Maryi Panny w Trzebiatowie zaprasza do udziału we Mszy świętej z okazji 17. rocznicy koronacji Cudownego Obrazu Macierzyństwa Najświętszej Maryi Panny, która pod przewodnictwem Ks. Biskupa Henryka Wejmana odbędzie się w sobotę o godz. 11.00
  6. Polecamy prasę katolicką. W zakrystii są do nabycia Niedziela i Gość Niedzielny.