17 maja 2024

09 marca 2013r. Odsłon: 1459
  1. Dziś w naszej parafii gościmy kleryków Seminarium Duchownego. Przez cały dzień pełnią oni posługę przy ołtarzu, dając także świadectwa swojego powołania. Po Mszach Świętych klerycy zbierać będą datki na utrzymanie Seminarium. Za wszelkie oznaki życzliwości kierowany w ich stronę już teraz dziękujemy.
  2. Za tydzień w naszej parafii przeżywać będziemy czas rekolekcji wielkopostnych. Rekolekcje poprowadzi, pochodzący z tej parafii ks. Piotr Leśniak.
  3. Wielkim Poście zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach wielkopostnych. Droga Krzyżowa odprawiana jest w naszej parafii w każdy piątek, o godz. 17.oo, natomiast Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę, o godz. 17.oo.
  4. Spotkanie chłopców z klas drugich gimnazjum przygotowujących się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania odbędzie się 14 marca, o godz. 17.3o.
  5. Przy wyjściu z kościoła, u wolontariuszy Caritas można nabyć świece na stół wielkanocny.
  6. Zachęcamy do zgłaszania imion zmarłych, w intencji których sprawowane będą Msze Święte Gregoriańskie. Rozpoczną się one od 02 kwietnia br.
  7. W zakrystii można nabyć tygodniki: Niedziela i Gość Niedzielny.
  8. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzeni i zapewnienie o modlitwie.