17 maja 2024

26 lipca 2014r. Odsłon: 2005
  1. Jak co roku, organizowana jest przez Caritas akcja pod nazwą: Tornister pełen uśmiechów. Osoby, które chciałyby wesprzeć dzieci z biednych rodzin i wyposażyć puste tornistry w przybory szkolne /zeszyty, bloki rysunkowe, farby, piórniki, kredki/ niezbędne do rozpoczęcia kolejnego roku szkolonego zachęcamy do zabrania tornistrów z zakrystii. Wyposażone w przybory szkolne tornistry zostaną rozdane ubogim dzieciom z naszej parafii.
  1. Po kolejnym etapie, przemierzania rowerem Szlaku św. Jakuba, dotarł już do naszej parafii ks. Adam wraz z pozostałymi pielgrzymami. Przebyli oni szlak z Litwy, aż do Szczecina. Pragną podziękować wszystkim za okazaną pomoc i życzliwość oraz za modlitwy zanoszone w ich intencjach.
  1. Dziś (27 lipca), na Placu Lotników, o godz. 17.oo śpiewane będą pieśni patriotyczne. Zachęcamy do wzięcia udziału w tym wydarzeniu.
  1. W tym tygodniu przeżywamy pierwszy piątek i sobotę miesiąca. Ze względu na okres wakacyjny nie będzie odwiedzin u chorych. W nagłych przypadkach prosimy o kontakt.
  1. W piątek przypada kolejna 70. Rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Módlmy się ego dnia za poległych w walkach o wolność naszej Ojczyzny.
  1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W sprzedaży Niedziela oraz Gość Niedzielny.
  1. Biblioteka parafialna czynna jest w każdą  niedzielę, w godz. 10.3o -13.oo. Zapraszamy!
  1. Solenizantom, Jubilatom i Gościom odwiedzającym naszą parafię składamy najserdeczniejsze życzenia i dobrego wypoczynku.