17 maja 2024

Ogłoszenia duszpasterskie na III Niedzielę Wielkanocną

16 kwietnia 2013r. Odsłon: 1308
  1. Dziś (14 kwietnia) o godz. 15.oo, z Jasnych Błoni, wyruszy największy w Polsce Marsz dla Życia. Rozpocznie się on przy figurze bł. Jana Pawła II. I przejdzie ulicami miasta do Bazyliki Katedralnej, gdzie odprawiona zostanie uroczysta Eucharystia, podczas której będzie można podjąć adopcję Dziecka Poczętego. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa!
  2. Trwają zapisy na Diecezjalne Dni Młodych, które po raz drugi odbędą się w Gryficach w dniach 1-3 maja. Zachęcamy młodzież do wzięcia w nich udziału. Chętnych prosimy o zgłaszanie się do diakona Macieja.
  3. Dzisiejszej niedzieli odbędzie się zbiórka do puszek na rzecz Caritas.
  4. W poniedziałek (15 kwietnia), o godz. 18.3o, odbędzie się pierwsza próba dzieci przygotowujących się do przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej. Obecność obowiązkowa.
  5. Trwają zapisy na Mszę Świętą gregoriańską zbiorową, ze względu na mnogość intencji już przyjętych, termin jej rozpoczęcia ulegnie przesunięciu.
  6. Zapraszamy młodzież przygotowującą się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania, we czwartek o 17.15 dziewczyny klas II Gimnazjum, zaś w piątek o 18.3o młodzież z klas III.
  7. W zakrystii do nabyć nowe numery Niedzieli oraz Gościa Niedzielnego.
  8. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom nadchodzącego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, wielu łask Bożych.