17 maja 2024

Ogłoszenia duszpasterskie na Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego

31 marca 2013r. Odsłon: 1389
  1. Dzisiaj z głęboką wiarą wspominamy Zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa. Chrystus żyje! Ten sam wczoraj, dziś na wieki. Niech radość paschalna sprawi że staniemy się świadkami Zmartwychwstałego Pan.
  2. Pragniemy podziękować wszystkim wiernym za liczny udział w Triduum Paschalnym i Drodze Krzyżowej. Jest to przepiękne świadectwo waszej wiary.
  3. Składamy podziękowanie za dary żywnościowe, dzięki którym nasi najbardziej potrzebujący parafianie mogą przeżywać w radości Zmartwychwstanie Pańskie.
  4. Jutro drugi dzień świąt - Wielkanocny Poniedziałek. Nabożeństwa w naszej świątyni według porządku niedzielnego Msze św. o godz. 7.00, 8.30, 10.00, 11.30, 13.00 i 18.00.
  5. Tradycyjnie w drugi dzień świąt, taca przeznaczone jest na Katolicki Uniwersytet Lubelski i Wydział Teologiczny Uniwersytetu Szczecińskiego.
  6. W piątek (5 kwietnia) ks. Juliusz odwiedzi chorych.
  7. Spotkanie dla młodzieży klas III Gimnazjum, przygotowującej się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania, odbędzie się w piątek (5 kwietnia) o godz. 18.3o.
  8. Zapraszamy Wszystkich parafian do włączenia się w Jerycho Różańcowe w naszej parafii. Rozpocznie się ono w czwartek, 4 kwietnia po wieczornej Mszy Świętej i potrwa do 5 kwietnia do godz. 19.oo.
  9. W sobotę, 6 kwietnia o godz. 10.oo, w Bazylice Archikatedralnej, 9 diakonów naszej diecezji, przez ręce ks. Arcybiskupa Andrzeja Dzięgi, otrzyma sakrament kapłaństwa. Pamiętajmy o tych braciach w naszej modlitwie.
  10. Zachęcamy do zgłaszania imion zmarłych, w intencji których odprawiana będzie Msza Święta Gregoriańska zbiorowa za zmarłych.
  11. W zakrystii do nabycia świąteczny numer Niedzieli i Gościa Niedzielnego.
  12. Składamy najserdeczniejsze życzenia, niech Jezus Chrystus Zmartwychwstały swoim blaskiem oświeca drogi naszego życia aby w duchu miłość, prawdy i sprawiedliwości budować lepszą przyszłość.