Wspomnienie św. Floriana, męczennika
4 maja 2024

Ogłoszenia duszpasterskie na uroczystość Apostołów Piotra i Pawła

28 czerwca 2014r. Odsłon: 1628
  1. Przy wyjściu z kościoła zbierane są dziś, przez członków parafialnego Zespołu Caritas, ofiary pieniężne, które pomogą w zorganizowaniu wyjazdowych wakacji dla dzieci z ubogich rodzin.
  1. W  poniedziałek ostatnie w tym roku Nabożeństwo czerwcowe, o godz. 17.3o. Także w  poniedziałek (30 czerwca) kolejna katecheza dla młodzieży i dorosłych o godz. 18.45.
  1. W każdy poniedziałek po Mszach Świętych odmawiana jest Koronka do Bożego Miłosierdzia, natomiast w czwartki po Mszy Świętej zachęcamy do adoracji Najświętszego Sakramentu w ciszy.
  1. Serdecznie zapraszamy do włączenia się w adorację Najświętszego Sakramentu, podczas dobowego Jerycha Różańcowego. W naszej parafii rozpocznie się ona w piątek (4 lipca), po wieczornej Eucharystii i potrwa do soboty (5 lipca) do godziny 19.oo.
  1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Ks. Juliusz oraz Maciej odwiedzą chorych z posługą sakramentalną.
  1. W zakrystii do nabycia prasa katolicka: Niedziela, oraz Gość Niedzielny.
  1.  Dzieciom, młodzieży i dorosłym rozpoczynającym czas urlopów i wakacji życzymy bezpiecznych wyjazdów, pięknej pogody oraz udanego odpoczynku.