Triduum Paschalne

Ogłoszenia duszpasterskie na VI Niedzielę Wielkanocną

24 maja 2014r. Odsłon: 2082
  1.    Dziś przy wyjściu z kościoła zbieramy do puszek datki na rzecz Caritas. Prosimy o wsparcie.
  2. W poniedziałek /26 maja/ zapraszamy na katechezę dla młodzieży i dorosłych głoszoną przez Henryka Krzoska.
  3. W tym tygodniu w poniedziałek, Dzień Matki, dla zmarłych prosimy o dar Bożego Miłosierdzia, a dla żyjących o potrzebne łaski w ich życiu oraz opiekę najlepszej z Matek, Maryi.
  4. Również w poniedziałek, młodzież z klas III Gimnazjum przez posługę ks. Arcybiskupa Andrzeja Dzięgi, otrzyma Sakrament Bierzmowania. Uroczysta Msza Święta tego dnia o godz. 17.oo. (Nie będzie Mszy o godz. 18.oo). Nabożeństwo majowe, wyjątkowo, o 16.3o.
  5. Natomiast, 31 maja, podczas Mszy Świętej o godz. 10.oo, w Bazylice Archikatedralnej, pięciu diakonów naszego Seminarium Duchownego, otrzyma Sakrament Święceń w stopniu Prezbitera. Pamiętajmy o nich w modlitwie.
  6. Ks. Adam wraz z dziećmi pierwszokomunijnymi 7 czerwca br., organizuje pielgrzymkę dziękczynną do Rokitna za dar przyjęcia przez dzieci I Komunii Świętej. Są jeszcze wolne miejsca, zachęcamy do wyjazdu.
  7. W zakrystii można nabyć tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny.
  8. Wszystkim Parafianom życzymy błogosławionego tygodnia.