Ogłoszenia duszpasterskie na uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

31 maja 2014r. Odsłon: 2079
  1. Dziś obchodzimy w Polce VI Dzień Dziękczynienia. Przy wyjściu z kościoła zbierane są do puszek datki na rzecz budującej się w Warszawie świątynię Opatrzności Bożej, jako wotum za życie i pontyfikat świętego Jana Pawła II.
  2. W ostatnich dniach została powołana przez ks. Arcybiskupa Andrzeja Dzięgę, Fundacja Donum Vitae (Dar Życia). Jej głównym celem jest przywracanie nadziei małżeństwom na poczęcie nowego życia dzięki metodzie naprotechnologii, zgodnej z nauczaniem Kościoła katolickiego. Obecnie fundacja zbiera środki na budowę Centrum Wspierania Płodności. Zachęcamy do zapoznania się z folderami wyłożonymi na stoliku, przy wyjściu z kościoła.
  3. Także dziś międzynarodowy Dzień Dziecka.
  4. Nabożeństwa czerwcowe, codziennie o godz. 17.3o.
  5. Serdecznie zapraszamy do włączenia się w Adorację Najświętszego Sakramentu podczas trwania Jerycha Różańcowego. Rozpocznie się ono w środę, 4 czerwca br., po wieczornej Mszy Świętej i potrwa do 5 czerwca (czwartek) do godz. 19.oo.
  6. W tym tygodniu przypada także pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W sobotę
    (7 czerwca) Ks. Juliusz odwiedzi chorych z posługą sakramentalną. Księża Adam i Maciek uczynią to w innym terminie.
  7. W zakrystii można nabyć tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny. W tym tygodniu do Gościa dołączony jest audiobook pt.: Rozwinąć skrzydła. 40% dorosłych Polaków należy do grupy dorosłych dzieci alkoholików – dołączony do „Gościa Niedzielnego” audiobook może pomóc w pracy nad trudną przeszłością.
  8. Wyjazd na pielgrzymkę do Rokitna, w sobotę (7 czerwca), o godz. 7.3o.
  9. Wszystkim Parafianom życzymy błogosławionego tygodnia.