Dzień Powszedni albo wspomnienie św. Jana I, papieża i męczennika
18 maja 2024

15 lutego 2014r. Odsłon: 1294
  1. Dziś naszą parafię odwiedzają ks. proboszcz Andrzej Galant wraz z młodzieżą z parafii pw. NMP Matki Kościoła w Chojnie. Wspólnie z nami modlą się podczas Mszy Świętych oraz przedstawiają pantomimę przybliżającą treści biblijne. Po Mszy Świętej będzie można wesprzeć finansowo budujący się kościół parafialny w Chojnie. Bardzo serdecznie ich w naszej parafii witamy.
  2. Rozpoczynamy czas długo wyczekiwanych ferii zimowych. Wszystkim dzieciom, młodzieży, nauczycielom i pracownikom szkół, znajdujących się na terenie naszej parafii życzymy dobrego i bezpiecznego wypoczynku.
  3. Zapraszamy na katechezy głoszone przez Wspólnotę Neokatechumenelną. Katechezy odbywają się w naszej kaplicy, we wtorki i piątki o godz. 18.45. Zapraszamy.
  4. W sobotę, 22 lutego, obchodzimy święto katedry św. Piotra, jest to dzień modlitw za papieża Franciszka, papieża seniora Benedykta XVI oraz biskupów.
  5. Wszystkim Parafianom dziękujemy za ofiary składana na rzecz naszego szczecińskiego Seminarium Duchownego.
  6. W zakrystii do nabycia prasa katolicka, w sprzedaży Gość niedzielny oraz Niedziela. W tym tygodniu w Gościu niedzielnym: Kościół w Polsce ma ogromny potencjał wiary – powiedział Franciszek do polskich biskupów, którzy przebywali w Rzymie z wizytą „ad limina”. Obszerna relacja z wizyty polskich biskupów u papieża Franciszka.
  7.  „Informujemy, że Katolicką Telewizję „Trwam” można już oglądać na multipleksie pierwszym w sposób cyfrowy. W tym celu należy przeprogramować telewizory z głowicami MPEG-4 i dekodery DVB-T. Zachęcamy do oglądania Katolickiej Telewizji „Trwam”, prezentującej katechezy, modlitwy oraz informacje katolickie z Polski, a także związane posługą Ojca Świętego Franciszka i działalnością Stolicy Apostolskiej.”
  8. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia, składamy najserdeczniejsze życzenia obfitości Bożych łask i darów.