dodano: 2024-02-03 11:37:08 edycja: 2024-02-03 11:40:40 autor: 59 odsłon: 730

Ogłoszenia duszpasterskie - V Niedziela Zwykła

Niedziela, 4 lutego 2024 r.

  1. Dziś, po Mszy świętej wieczornej, w salce parafialnej rozpocznie się adoracja Najświętszego Sakramentu w ramach dobowego Jerycha Różańcowego. Serdecznie zapraszamy do włączenia się w adorację, która potrwa do poniedziałkowej wieczornej Mszy świętej.
  2. Od poniedziałku do piątku, od godz. 17.00 do Mszy świętej wieczornej, zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu. W tym czasie sprawujemy sakrament pokuty i pojednania. 
  3. Informujemy, że Centrum Edukacyjne Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej zaprasza dzieci i młodzież do rekrutacji do prowadzonych w Szczecinie katolickich placówek oświatowych: przedszkola, szkół podstawowych i liceum ogólnokształcącego. Są to placówki, które odznaczają się wysokim poziomem nauczania i starannym wychowaniem w duchu wartości katolickich. Dodatkowe informacje dla zainteresowanych znajdują się na plakacie i ulotkach wyłożonych przy wyjściu z kościoła.
  4. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy XXXII Światowy Dzień Chorego. Z tej okazji chorym, których zdrowie jest w niebezpieczeństwie, chcemy udzielić Sakramentu Chorych. Uczynimy to podczas Mszy świętej o godz. 13.00. Przypominamy, że do przyjęcia tego Sakramentu wymagany jest stan łaski uświęcającej, a tym samym, jeśli ktoś nie był u spowiedzi od roku, zachodzi potrzeba też tego sakramentu i trzeba o to wcześniej zadbać. 
  5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W zakrystii są do nabycia Niedziela i Gość Niedzielny.
  6. Składamy serdeczne podziękowania Bóg zapłać wszystkim Dobroczyńcom za ofiary złożone na potrzeby naszej parafii.

03 lutego 03 lutego 59 730