dodano: 2013-01-06 00:00:00 edycja: 2021-12-22 11:12:27 odsłon: 3084

Ogłoszenia Duszpasterskie na II Niedzielę Zwykłą

1. Przypominamy o trwających w naszej parafii wizytach duszpasterskich tzw. kolędzie. Od poniedziałku do piątku odbywa się ona od godz. 16.oo. Natomiast w soboty od godz. 15.oo. Plan wizyty kolędowej widnieje na tablicy ogłoszeń oraz na stronie internetowej parafii www.bozecialo.eparafia.pl

Zgłoszeń dodatkowych kolęd na sobotę 26 stycznia, można dokonywać w zakrystii.

1. Młodzież i dorosłych zapraszamy na katechezy głoszone przez Wspólnotę Neokatechumenatu. Odbywać się one będą we wtorki i piątki, o godz. 18.45.
  1. Katecheza z cyklu: Gorycz życia – czy jest jakaś nadzieja? w poniedziałek, 21 stycznia o godz. 18.45. Zapraszamy!
  1. Spotkanie formacyjne dla chłopców z klas II przygotowujących się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania odbędzie się w czwartek, 24 stycznia, o godz. 17.3o.
  1. W poniedziałek obchodzić będziemy Dzień Babci, natomiast we wtorek Dzień Dziadka, pamiętajmy o Nich w naszych modlitwach.
  1. Chór Akademicki im. prof. Jana Szyrockiego ZUT w Szczecinie oraz Ksiądz Proboszcz Bazyliki Archikatedralnej mają zaszczyt zaprosić mieszkańców Szczecina na Misterium Kolędowe, które odbędzie się w sobotę, 26 stycznia br., o godz. 19.00 w Bazylice Archikatedralnej pw. św. Jakuba w Szczecinie. Wstęp wolny.
  1. Zachęcamy do wzięcia udziału w pielgrzymce do Wilna, która planowana jest
    w dniach 20-25 maja br. Szczegółowe informacje na stoliku przy wyjściu z kościoła.
  1. Jak co tydzień do nabycia tygodniki Niedziela i Gość Niedzielny. Do nabycia także miesięcznik W Rodzinie. Pogłębiajmy naszą wiarę przez czytanie prasy katolickiej.
  1. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia.

06 stycznia 2013r. 22 grudnia 2021r. 3084