Slideshow

Slideshow 6 września 2017 wyświetleń: 298

DZIECI !!!

Mamy nowego księdza na pokładzie :-)

Kochane moje Dzieci,

pewnie słyszałyście już od swoich kolegów i koleżanek, które były w niedzielę 3 września na Mszy (o godz. 13.00), że w Waszym kościele pojawił się nowy ksiądz. Taaaaakkkkk!!! To prawda!!! Pojawił się!!! To ja – ksiądz Tomasz Cool Od 26 sierpnia 2017 roku jestem już Wasz Wink.

Mam nadzieję, że jeszcze troszeczkę tęsknicie za księdzem Adasiem Cry. Tak powinno być. To normalne, że gdy ktoś, kocha kogoś całym sercem a potem „znika”, to pojawia się tęsknota. Ale chciałbym bardzo, aby ta tęsknota nie przesłoniła Wam bardzo ważnego celu, dla którego przychodzicie do kościoła. Tym celem jest Pan Bóg Innocent. Jeżeli o tym zapomnimy, zawsze będziemy mieć cierpiące serce. A ja i Pan Bóg, bardzo byśmy chcieli, aby Wasze serducha nie były cierpiące, lecz radosne i szczęśliwe. Dlatego ZAPRASZAM Was w każdą niedzielę o godz. 13.00 do naszego kościoła. POSTARAM SIĘ, aby po każdym takim niedzielnym spotkaniu z Panem Bogiem, Wasze serducha były radosne, pogodne i szczęśliwe Laughing.

W ostatnią niedzielę (3 września), każde dziecko mogło wziąć ze sobą planszę, na którą będziemy przyklejać przez cały rok specjalne naklejki. Jeżeli nie macie jeszcze takiej planszy, możecie ją dostać w najbliższą niedzielę na naszej „13stce”. Wyjątkowo, dostaniecie też naklejkę z ostatniej niedzieli – ALEnie zawsze tak będzie Smile Pod koniec roku, dzieci, które zbiorą najwięcej naklejek czeka BARDZO, BARDZO MIŁA NIESPODZIANKA. Dziecko, które nie będzie obecne na naszej „13stce”, brakujące naklejki dostanie – niestety – dopiero pod koniec roku, po rozstrzygnięciu konkursu. Wybaczcie mi taki ostry warunek, ale MUSIMY być uczciwi i sprawiedliwi wobec tych, którzy są z nami w każdą niedzielę.

Tak więc, CZEKAM na WAS wszystkie „boże dzieci” w najbliższą i w każdą niedzielę. Koniecznie PRZYJDŹCIE, bo bez Was zapłaczę się na śmierć Cry

Ks. Tomasz Cool

aktualizowano: 2017-09-06