Aktualności

Aktualności 8 października 2017 wyświetleń: 12439

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXVIII  NIEDZIELA   ZWYKŁA  1. Przeżywamy miesiąc poświęcony Matce Bożej Różańcowej. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe, młodzież i dorosłych codziennie o godz. 17.30, a dzieci we wtorek, środę i czwartek o godz. 17.00.

  2. Dla upamiętnienia Roku Wielkich Jubileuszy Maryjnych, a w sposób szczególny 100. Rocznicy Objawień Maryi w Fatimie, przy siedzibie Kurii Metropolitalnej w Szczecinie (ul. Papieża Pawła VI nr 4), została ufundowana wotywna Figura Matki Bożej Fatimskiej. Ksiądz Arcybiskup zaprasza wszystkich wiernych do udziału w jej uroczystym poświęceniu, które będzie miało miejsce w środę, 18 października br.. Program obejmuje o godz. 10.00 koncelebrowaną Mszę świętą, sprawowaną w kościele seminaryjnym, a następnie, około godz. 11.30, uroczyste poświęcenie Figury.

  3. W czwartek, o godz. 19.00, w salce parafialnej odbędzie się spotkanie formacyjne, przygotowujące do Sakramentu Bierzmowania, na które zapraszamy dziewczęta z klas VII.

  4. Przed nami miesiąc listopad, podczas którego w specjalnym nabożeństwie Wypominek prosić będziemy o miłosierdzie Boże dla naszych zmarłych. Karty wypominkowe, na których prosimy wypisać imiona zmarłych w mianowniku, drukowanymi literami, rozłożone są na stole przy wyjściu z kościoła. Proszę zwrócić uwagę, że każda karta zawiera konkretną datę, od 2 do 30 listopada. Ta data jest powtórzona w stopce karty wypominkowej, którą można odciąć i zachować, aby wiedzieć, w którym dniu będziemy modlić się za polecanych na tej karcie zmarłych. Wypełnione karty prosimy składać podczas Mszy świętych na tacę lub w zakrystii.

  5. Polecamy prasę katolicką. Niedziela i Gość Niedzielny są do nabycia w zakrystii. Zachęcamy też do korzystania z naszej biblioteki parafialnej, która czynna jest w każdą niedzielę w godz. 10.3o - 13.oo. Zapraszamy!

aktualizowano: 2017-10-14
cofnij drukuj do góry
Wszystkich rekordów: