Piątek, 07 sierpnia 2020 r. imieniny: Donaty, Olechny, Kajetana Piątek XVIII tygodnia okresu zwykłego | Wspomnienie dowolne Świętych męczenników Sykstusa II i towarzyszy, św. Kajetana, bł. Edmunda Bojanowskiego

Aktualności

Aktualności 31 sierpnia 2019 wyświetleń: 42257

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XVIII Niedziela Zwykła

2. sierpnia 2020 r.1. Rozpoczął się miesiąc sierpień. W tym czasie jesteśmy zaproszeni do modlitwy w intencji trzeźwości naszego Narodu. Zachęcamy również do podejmowania dobrowolnej abstynencji w intencji tych naszych Sióstr i Braci, którzy stali się niewolnikami nałogów i różnego rodzaju zniewoleń.


2. Od poniedziałku do piątku, zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w godz. 17.00–18.00. Podczas adoracji modlimy się o ustanie pandemii, za ofiary koronawirusa, za chorych, służbę zdrowia, służby państwowe, wolontariuszy oraz wszystkich tych, którzy podejmując swą pracę narażają swoje zdrowie i życie. W tym też czasie sprawujemy w kaplicy sakrament pokuty i pojednania


3. We wtorek, po wieczornej Mszy świętej, w salce parafialnej rozpocznie się adoracja Najświętszego Sakramentu w ramach dobowego Jerycha Różańcowego. Serdecznie zapraszamy do włączenia się w adorację, która potrwa do środy, do wieczornej Mszy świętej, z tym, że od godz. 17.00 będzie kontynuowana w kościele.


4. W tym tygodniu przeżywać będziemy pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. W tych dniach, o godz. 17.30, odbędą się okolicznościowe nabożeństwa, podczas których będziemy się modlić za powołanych oraz o nowe, liczne i święte powołania spośród naszej parafii, a także wynagradzać Sercu Pana Jezusa za popełnione przez nas grzechy.

 

5. W zakrystii są do nabycia Niedziela i Gość Niedzielny


6. Bóg zapłać Wszystkim za składane ofiary na potrzeby parafii. 


7. Wyjeżdżającym drogim Parafianom oraz odwiedzającym nas miłym Gościom życzymy dobrego, zdrowego wypoczynku.
aktualizowano: 2020-08-01
Wszystkich rekordów:

Parafia Rzymskokatolicka pw. Bożego Ciała

ul. Emilii Plater 25
71-632 Szczecin
Nr tel.: /91/ 423-06-51
e-mail: bozecialo@eparafia.pl

Nr konta parafialnego:

32 1240 3826 1111 0000 4398 1977
III o. w Szczecinie
Pl. Orła Białego 3, 70-470 Szczecin

Kancelaria parafialna czynna w:

poniedziałki, środy, piątki w godz. 16.oo-18.oo

Porządek Mszy św.:


Niedziela i święta:
7:oo, 8:3o, 10:oo, 11:3o, 13:oo, 18:oo

W tygodniu: 7:oo, 18:oo

KTO ODPRAWIA i SPOWIADA? czytaj wiecej...

projektowanie stron www szczecin, design, strony dla parafii

KOMPANIA TWÓRCZA Krzysztof Adamski

2020 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone