Piątek, 07 sierpnia 2020 r. imieniny: Donaty, Olechny, Kajetana Piątek XVIII tygodnia okresu zwykłego | Wspomnienie dowolne Świętych męczenników Sykstusa II i towarzyszy, św. Kajetana, bł. Edmunda Bojanowskiego

Aktualności 31 sierpnia 2019 wyświetleń: 42257

XVIII Niedziela Zwykła

2. sierpnia 2020 r.

1. Rozpoczął się miesiąc sierpień. W tym czasie jesteśmy zaproszeni do modlitwy w intencji trzeźwości naszego Narodu. Zachęcamy również do podejmowania dobrowolnej abstynencji w intencji tych naszych Sióstr i Braci, którzy stali się niewolnikami nałogów i różnego rodzaju zniewoleń.

2. Od poniedziałku do piątku, zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w godz. 17.00–18.00. Podczas adoracji modlimy się o ustanie pandemii, za ofiary koronawirusa, za chorych, służbę zdrowia, służby państwowe, wolontariuszy oraz wszystkich tych, którzy podejmując swą pracę narażają swoje zdrowie i życie. W tym też czasie sprawujemy w kaplicy sakrament pokuty i pojednania

3. We wtorek, po wieczornej Mszy świętej, w salce parafialnej rozpocznie się adoracja Najświętszego Sakramentu w ramach dobowego Jerycha Różańcowego. Serdecznie zapraszamy do włączenia się w adorację, która potrwa do środy, do wieczornej Mszy świętej, z tym, że od godz. 17.00 będzie kontynuowana w kościele.

4. W tym tygodniu przeżywać będziemy pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. W tych dniach, o godz. 17.30, odbędą się okolicznościowe nabożeństwa, podczas których będziemy się modlić za powołanych oraz o nowe, liczne i święte powołania spośród naszej parafii, a także wynagradzać Sercu Pana Jezusa za popełnione przez nas grzechy.

5. W zakrystii są do nabycia Niedziela i Gość Niedzielny

6. Bóg zapłać Wszystkim za składane ofiary na potrzeby parafii.

7. Wyjeżdżającym drogim Parafianom oraz odwiedzającym nas miłym Gościom życzymy dobrego, zdrowego wypoczynku.

aktualizowano: 2020-08-01

2020 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone